Tiësto se oženil s modelkou Annikou Backes

tiesto annika backes wedding loop centralHolandský DJ a hudební producent Tijs „Tiësto“ Verwest se oženil s modelkou Annikou Backes. Romantický svatební obřad proběhl v luxusním letovisku Amangiri na poušti v Utahu v sobotu 21.září 2019.
Padesátiletý Tiësto zveřejnil v pondělí na Instagramu fotografie se svou 21letou nevěstou a komentářem "Láska mého života 21-09-2019 💍❤️".
Obřadu a následující oslavy se účastnilo na 80 nejbližších osob.
Ženich v obleku 'Tom Ford' ,nevěsta měla na sobě šaty 'Berta'.
Následná recepce vypadala jako párty v nočním klubu. O hudbu se staral DJ Coleman. Tiësto také překvapil svou manželku, která se na párty ukázala v šatech 'Oscar De La Renta', novou písní, kterou pro ni vytvořil, nazvanou "A Million Years", noc pak ukončil ohňostroj.

Tijs a Annika se poprvé setkali v únoru 2015 v restauraci Catch v New Yorku. Oba měli několik společných přátel, s kterými plánovali cestu na festival Coachella. Od té doby byli spolu.
O tři roky později naplánoval Tiësto na svátky díkuvzdání dovolenou. "Jeli jsme na Maledivy", vzpomíná Annika. "Bohužel prvních devět dní pobytu po celou dobu pršelo". Tijs čekal na dokonalý západ slunce. Ten se naskytnul až poslední den pobytu. "Tijs pronajal celou restauraci, myslela jsem že jdeme jen na romantickou večeři, ale hned jak jsme vstoupili do restaurace jsem tušila že se něco děje. Cesta vysypaná okvětními lístky růží vedla až ke stolu s naším oblíbeným vínem a šampaňským. Myslím že jsme oba byli nervózní. A jak jsme přišli ke stolu, Tijs padnul na jedno koleno. Bylo to tak romantické. Zbytek noci jsme slavili na pláži.

tiesto annika 01Jak Tijs tak Annika hodně cestují za prací, svatební den proto stanovili dlouho dopředu, aby zjistili co přesně chtějí.
"Město, které oba moc milujeme, je Las Vegas, tak jsme tam začali hledat místa, ale brzy jsme se shodli, že chceme, aby se to odehrálo někde daleko," vysvětluje Annika. "Prozkoumali jsme možnost uspořádat párty v poušti mimo Las Vegas." Ale když jsme se k tomu dostávali víc a víc, věděli jsme, že to bude dost složité. Už tehdy jsme mysleli na Amangiri", vysvětluje Annika.

O čtyři roky dříve jsme trávili víkend ve futuristickém letovisku Aman, uprostřed pouště v Utahu,  a zamilovali se do něj. "Milujeme ticho a scenérii, díky které se cítíte, jako byste byli na jiné planetě," říká Annika. „Kontrast architektury s pouští je perfektní rovnováhou. Vypadá to, že jste ve filmu Jamese Bonda, a to je určitá estetika, kvůli které jsme tam jeli. Chtěli jsme, aby to bylo okouzlující, romantické a sexy, a přitom přirozené a intimní, takže jsme si pronajali celé středisko na celý víkend pro našich 80 hostů. “
Poušť je místem, kde, jak říká Tijs, si může odpočinout od „bláznivého DJského života.“ „Být v krajině, která se lidí jen stěží dotkla, je opravdu zvláštní,“ dodává. „V noci můžete vidět všechny hvězdy a západy a východy slunce jsou tak zvláštní a jedinečné. Je to skoro nejromantičtější místo na Zemi."

Pokud jde o estetiku pro svatební víkend, cílem bylo vytvořit rovnováhu a harmonii v tomto malebném prostředí. "Všechny materiály jsme chtěli moderní a přímočaré" vysvětluje Annika. Pár spolupracoval s plánovačem událostí Colinem Cowiem.
Obřad a koktejlová část večera doplňoval západ slunce, zatímco večeře odrážela náladovou atmosféru zvýrazněnou teplým dynamickým osvětlením, které zvýrazňovaly okolní skalní útvary.

Annika chtěla šaty, které by byly nadčasové, s nákupem se rozhodla pro město New York. Nakonec se rozhodla pořídit šaty od Oscar de la Renta a Berta. Jiskra Berty zapadla přesně do pozadí přírodní pouště během našeho obřadu.. V Oskaru se cítíte a vypadáte, jako byste se vznášeli, díky jemné látce, tvaru A a mírné průsvitnosti, což bylo perfektní pro afterparty."
Na zkušební obřad si pořídila ještě jedny zlaté šaty od Ralpha Laurena.
Tijs vlastně rád nosí obleky, ale protože je při práci moc nevyužije, byl nadšený, "Miluji Toma Forda a vše, co navrhuje, takže pro mě bylo snadné vybrat si oblek na večeři a svatbu." Annika a já jsme posedlí Jamesem Bondem a vším, za co stojí. Je jako nadčasové moderní mistrovské dílo"

11 tiesto wedding12 tiesto wedding

Obřad se konal na terase v Amangiri s pouštní krajinou v pozadí. "K vytvoření vzhledu jsme použili pouze dva materiály - přímočaré zrcadlo a divoký, organický květ," vysvětluje Annika. Svatební pár procházel po vyvýšené betonové uličce, pod řadou zrcadlených oblouků, které odrážely betonovou strukturu na jedné straně a poušť na straně druhé. "Bylo to hodně emotivní"
Recepce po večeři byla připravená tak, aby vytvářela pocit jako když jste v nočním klubu. Zrcadlové brány, které se používaly během obřadu, byly znovu nasazeny jako vstupní skleněný tunel, kterým prošli hosté dovnitř.
"Chtěli jsme se obklopit ohnivou energií, takže jsme použili doslova tisíce svíček, abychom obklopili prostor, zakryli skalní útvary a stoly," vysvětluje Annika. Hosté seděli u dvou dlouhých černých lakových stolů, které byly zakryty antracitovým šifonem, a květiny byly vybrány v hlubokých odstínech burgundských a purpurových barev s nádechem naplaveného dříví.

20 tiesto wedding

Pětihvězdičkový luxusní resort Amangiri (v překladu znamená "mírová hora") je nejnovější počin singapurské společnosti Aman Resorts, která se specializuje na vývoj malých exkluzivních letovisek na mimořádných místech.
Hotel má pouhých pokojů a během pobytu poskytuje vyjímečné a nadstandartní služby. Odpovídají tomu i ceny, za pokoj se tu včetně poplatků, daně a tax zaplatí minimální částka 2,200 USD. Amangiri není all-inclusive resort, strava, nápoje a spa není zahrnuto v ceně.

Photos: Dennis Kwan Photography

01 tiesto wedding

02 tiesto wedding

03 tiesto wedding

05 tiesto wedding

06 tiesto wedding

07 tiesto wedding

08 tiesto wedding

10 tiesto wedding

13 tiesto wedding

14 tiesto wedding

15 tiesto wedding

16 tiesto wedding

17 tiesto wedding

18 tiesto wedding

27 tiesto wedding

28 tiesto wedding

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival