Poslední vystoupení Hardwella bude vysílané živě

hardwell metropole orkest present symphony 2018 2V průběhu nizozemské týdenní události ADE (Amsterdam Dance Event) se uskuteční akce s názvem Hardwell & Metropole Orkest present Symphony. Nejen že událost bude ojedinělá co se zpracování týče, ale zároveň to bude poslední živé vystoupení Hardwella. Jak název napovídá, kromě Hardwella bude mít hlavní roli po celý večer i symfonický orchestr z Amsterdamu. Během symfonie 'The Global Revolution Of Dance' vás Hardwell s předním světovým pop & jazz orchestrem pod vedením Julese Buckleyho, provede hudební cestou dějinami taneční hudby od 80' let do dnešní doby. 

Po Hardwellovo oznámení o přerušení jeho hudební kariéry se dalo očekávat, že se vstupenky na tuto akci v oficiálním předprodeji rychle vyprodají. Vstupenky které se ještě dají sehnat jsou na Ticketswap.

Hardwell & Metropole Orkest present Symphony se uskuteční ve čtvrtek 18. října v Ziggo Dome.

Dobrou zprávou pro všechny fanoušky Hardwella je oznámení o živém přenosu z jeho LAST SHOW. Celý večer bude živě k vidění i slyšení na několika sociálních sítích a video kanálech.

Jak jistě už víte, Hardwell před nedávnem oznámil, že na dobu neurčitou přeruší hudební kariéru. "Hardwellem jsem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a osobní život musel jít úplně stranou. Na můj osobní život mi nezbývá energie ani čas," uvedl Hardwell, vlastním jménem Robbert van de Corput. "To je hlavní důvod, proč jsem se rozhodl přerušit své plány na dobu neurčitou a být zcela osvobozen od plánování termínů, vydávání tracků, rozhovorů atd. Chci se vrátit silnější než dřív."

Zatímco naznačuje, že to nebude navždy, termín návratu je neurčitý. Nalaďte si přímý přenos z posledního večera Hardwellova vystoupení. Vystoupení, které se stane historickou událostí.

hardwell metropole orkest present symphony 2018

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival