S remixem Antonovy se protančíte vesmírnou lodí

001

tisková zpráva

Zkušení pražští DJs a producenti Them Darned Teenagers si tentokrát vzali do parády elektronicko popovou skupinu Antonova a zremixovali jejich singl Jiný kód. Jejich zasněnou melancholickou hudbu doplnili o tvrdé beaty a syntetické growly a dodali tím písničce pulzující taneční náboj.

K tomu se obě uskupení spolu vydala do pražské únikové hry Galactic Pioneers, aby svým posluchačům doplnili hudební zážitek o dynamickou vizuální jízdu vesmírnou lodí. Výsledné video naleznete na YouTube kanálu skupiny Antonova.

Antonova je nové české hudební duo, jejíž členové - zpěvačka Hana Antonová a kytarista Filip Anton - mají za sebou dlouholeté působení v undergroundových klubových kapelách. Fungování v klasicky složené kapele jim nedávalo prostor realizovat jejich nápady v dostatečném rozsahu a tak nechali vše za sebou, ve svém obýváku si postavili nahrávací studio a přeskočili do elektronicky laděného popu prosyceného melancholií. V tomto stylu se oba našli a v červnu 2018 vydali svůj první singl s názvem Jiný kód.

Them Darned Teenagers je česká dvojice Djs a producentů tvořená Ianem a Katy. Na scéně se pohybují od roku 2012. Ve stejném roce se díky svým energickým setům stali rezidenty pražského klubu Chapeau Rouge, vystupovali na akcích s Dji jako je Skrillex (US), Getter (US), Delta Heavy (UK), SBCR (Bloody Beetroots, IT), Datsik (CAN), Eathan Cath (Crystal Castles, CAN), Snavs (DK), Designers Drugs (US) nebo třeba Skitsnygg (US). Mimo Českou republiku vystupovali v USA, Holandsku, Německu a na Slovensku. Jejich posledním releasem je singl #Eden, který vznikl ve spolupráci s českým Djem a producentem Cyperem a zpěvačkou Hellwanou.

002

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival