Paul van Dyk vydal 8. studiové album s názvem "From Then On"

Paul Van Dyk From Then OnIkona a německý trance producent a DJ Paul van Dyk koncem října vydal své 8.album, které obsahuje 14 tracků, s názvem "From Then On". Je to další album s klasickým trancem jednoho z nejpopulárnějších a nejdéle působících umělců na elektronické scéně.
Od počátku roku 2016, kdy se Paulovi přihodila hrůzná nehoda, si ani po několika měsících zotavování nebyl Paul van Dyk jistý, jestli bude ještě někdy schopný chodit, natož se vrátit k hudbě a na pódia. Poté, co prožil jednu z nejhorších zkušeností, se dokázal opět postavit na nohy. Během léčení si zapisoval veškeré myšlenky, ze kterých se nakonec stal základ nového alba.

Album předcházely čtyři singly - "Touched By Heaven", "Everyone Needs Love" s Ronaldem van Gelderenem, Gaelanem a Ericem Lumierem, "Stronger Together" s Pierem Pienaarem, a skvěle pojmenovanou skladbou "I AM ALIVE".

Zajímavostí je, že neexistoval žádný marketingový tah ani pokus o komerční prodej alba. "From Then On" je sbírka smysluplných písní, které jsou vytvořeny tak, aby znovu vyvolaly pocit nostalgie konce 90tých let a přelomu století, kdy byl styl trance velmi populární.
Zatímco řada producentů a DJů míří k pop-friendly soundu a formátu EDM, Paul van Dyk zůstal svůj a nabízí tak prostřednictvím svého alba nejvíce euforické a povznášející zvuky jaké trance hudba nabízí.

K slavnostnímu vydání "From Then On" založil Paul novou televizní show 'AEON by Paul van Dyk' kde představil album svým fanouškům a veřejnosti v živém formátu.
AEON měl svou premiéru v divadle PlayStation v New Yorku koncem září a Paul byl překvapen pozitivními recenzemi od tisku i od fanoušků.

paul van dyk aeon'From Then On' Tracklist:

 1. While You Were Gone (with Vincent Corver) PLAY
 2. Inhale (with M.I.K.E. Push & Fred Baker) PLAY
 3. Touched By Heaven     PLAY
 4. I Am Alive      PLAY
 5. Everyone Needs Love (with Ronald van Gelderen ft. Gaelan & Eric Lumiere)  PLAY
 6. Breaking Dawn (with Alex M.O.R.P.H.)   PLAY
 7. Vortex (with James Cottle)   PLAY
 8. The Code (with Jordan Suckley)   PLAY
 9. Stronger Together (with Pierre Pienaar)   PLAY
 10. From Then On (with Leroy Moreno)   PLAY
 11. Fairytales (with Steve Allen)   PLAY
 12. Close Call (with Tristan D)   PLAY
 13. Escape Reality Tonight (with Emanuele Braveri ft. Rebecca Louise Burch)  PLAY
 14. Safe Haven        PLAY

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival