Armin Van Buuren odehraje show pro všechny věkové kategorie

 

Odpolední show "THIS IS BLAH BLAH BLAH" se bude konat v amsterdamském kultovním místě Ziggo Dome v sobotu 23. května 2020.

Po úspěšném vyprodání svých show „This Is Me“ na Ziggo Dome letos na jaře holandská superstar Armin van Buuren nyní oznámila speciální edici pro všechny věkové kategorie.

armin van buuren 06

"This Is Blah Blah Blah" je poctou jednomu z největších hitů Armin van Buuren se stejným názvem a umožní dětem poprvé zažít kouzlo Arminova představení. Jeho show „This Is Me“ v Amsterdamu, která se vyprodala v rekordním čase, nabízí tato přidaná sobotní událost mnoha účastníkům, kteří přijdou poprvé, možnost slyšet všechny Arminovy největší skladby.

"Během mého posledního turné jsem si uvědomil, že moje děti nikdy neměly příležitost vidět moje živá představení." Chtěl bych nejen sdílet svou lásku k elektronické hudbě a trancu s mými vlastními dětmi, ale dát všem mladým fanouškům příležitost zúčastnit se show a cítit energii, která přichází s ukázkou tohoto formátu. Doufám, že to pro ně bude inspirující.“ dodal Armin.

S dvouhodinovou událostí, která se koná ve 14 hodin (s otevřením dveří od 12:30 hodin), je „Blah Blah Blah“ událostí přístupnou pro všechny věkové kategorie. Děti do 12 let musí být doprovázeny osobou starší 16 let. ALDA radí rodičům s dětmi mladšími 8 let, aby si koupili vstupenky na nejbližší místa u pódia. S dodatečnými místy přidanými v místě konání této speciální show se mladí fanoušci a jejich opatrovníci mohou těšit na výběr z největších rozhlasových hitů Armin van Buuren a hymny velkých festivalů.

armin van buuren 2020 blah blah 1

 

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival